БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

"ЮНІОН ЮА"

Благодійний фонд ЮНІОН ЮА заснований у червні 2022 року і виконує місію надання допомоги найнужденнішим в Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Благодійний фонд ЮНІОН ЮА є неприбутковою організацією.

Військові події сьогодні пов’язані з тяжкими та катастрофічними наслідками в Україні. Ми просимо Вас приєднатися до допомоги у вирішенні небезпечної та кризової ситуації для всіх мешканців України.

Поєднувати тих, хто хоче допомогти, із тими, кому потрібна допомога. Ми прагнемо робити якісні інноваційні проекти силами професійної команди фонду із залученням широкого кола партнерів.

НАШІ ПРОГРАМИ

 Ми плануємо побудувати соціальне житло, яке також зможе тимчасово або постійно розмістити біженців та внутрішньо переміщених осіб. Ми також маємо намір забезпечити їх побутовою технікою, меблями та іншими необхідними предметами домашнього вжитку, щоб забезпечити якісне життя.

Ми допомагаємо бізнесу на деокупованних територіях відновити будівлі, техніку та обладнання, розпочати переїзд та розвиток у безпечному місці, тим самим ми сприяємо розвитку економіки України, за допомогою залучених коштів від іноземних.

Наша організація допомагає в доставці та отриманні необхідної промислової та сільскогосподарчої техніки та обладнання з-за кордону.

Фонд допомагає в лікуванні поранених військових та громадян України.

Наша організація також допомагає у закупівлі, доставці та отриманні необхідного медичного обладнання для лікарень та клінік України.

    Фонд працює над залученням коштів для забезпечення  дітей внутрішньо переміщених осіб, які з 1 го вересня підуть до школи, шкільним одягом, школярськими підручниками, тощо, для забезпечення їх навчання

Наша команда

МИкола Майгер

Засновник, президент

Андрій кривонос

партнер

Марк Едвард Девіс

Віце президент

Ilya Shalenko

Віце президент

Rev. David E. Okpalachuku Sr.

партнер

Amiran Archvadze

Віце президент

Олександр самчук

Віце президент

ALRUDHAIMAN JASSER JAZZA

MANAGING PARTNER

Jon stillman

MANAGING PARTNER

Якщо у вас є намір та потужності для того щоб запропонувати допомогу, у тому числі, автомобілями, промисловим та сільскогосподарчим обладнанням та технікою, Ви можете відправити свою пропозиціюна єл. скриньку help@union-ukraine.in.ua

Phone: +38(067)6540377
Address: 79060, Lviv region, Lviv, street Naykova 3.
Opening hours:
Monday — Friday 09:00 – 18:00